דילוג לתוכן

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה

ABOUT US

Simple to Wear הינו מותג בגדי נשים המציע אופנה נשית ונונשלנטית, השואבת השראה מעולמות הקז'ואל והסטריט לצד שילוב של אופנה גבוהה ופיסים ייחודיים מבדים מיוחדים.
המותג הוקם על ידי המעצבת אורלי לינקובסקי.
ומציע בגדים על זמניים, נטולי אופנות וטרנדים, פריטי מפתח במלתחה הנשית בקווים נקיים ומודרניים, בגזרות נשיות ומחמיאות, המחבקות ומחמיאות לגוף הנשי ומאדירות אותו בגאון.
מאחורי תהליך העיצוב מושקעת מחשבה רבה ביצירה של כל פריט ופריט ובחירת החומרים הנעים בין ערב רב של בדים טבעיים ומעורבים ופיתוח גזרות מדויקות ומחמיאות שמשמרות את המתח העדין שבין הגוף לבגד, תהליך היצירה והחשיבה הוא אינסופי ובסופו תמיד ניצבת לה המטרה לייצר פריטים נשיים על זמניים שישמשו את הלקוחה לאורך שנים רבות.
המותג עונה על צרכי האישה המעודכנת ומוקפדת שחיה בצורה אינטנסיבית ויחד עם זאת יוצאת לחופשות ללוקישנים נחשקים מסביב לעולם .
אני מאמינה שבשפע שהעולם מצוי בו יש לקנות בצורה מדויקת פריטים איכותיים שישמרו לאורך שנים. ולאסוף לאורך הזמן פריטי בייסיק שיוכלו לשמש אותנו עוד ועוד, ולכן, המחשבה שהמוצר יילבש שוב ושוב וישמור על רלוונטיות לאורך שנים היא שאיפה תמידית וקו מנחה בתהליך העבודה ופיתוח הקו העיצובי.
 
המשפט שמלווה אותי לאורך השנים
Simple to wear … but so special